Niezbędne, praktyczne produkty w Twoim domu

17-08-2022

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami które na pewno ułatwią Państwu życie w domu lub mieszkaniu. Nasza szeroka oferta produktów oferuje wyroby wysokiej jakości produkowane w Polsce. 

Praktyczne schodki, które posiadają 3 stopnie, świetnie wkomponują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym jaki i klasycznym. Schodki są funkcjonalne, w razie konieczności zmiany położenia można je swobodnie przenieść w inne dowolne miejsce. 

 

Krzesło-schodki

Schodki brzozowe lakierowane

 

Niezbędnym akcesorium w łazience lub pomieszczeniu gospodarczym jest bez wątpienia składana suszarka na pranie. Jest praktyczna i dzięki swej budowie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

 

Suszarka wisząca, wieszak, kolor kreda

 

Ławeczka dziecięca drewniana do wyposażenia pokoju. Wykonana z klejonki bukowej, pokryte lakierem bezbarwnym. Idealnie nadają się do zabawy.

Ławeczka dziecięca drewniana

 

Garnek idealnie nadaje się do pasteryzacji słoików, weków, a także nadaję się do gotowania warzyw na przetwory (buraki, ziemniaki). Duża pojemność pozwala nam na jednorazowe zawekowanie dużej ilości słoików.

Kociołek, garnek do gotowania, pasteryzacji, 20 l

 

Kosz wykonany z wysokiej jakości blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Dzięki specjalnej metodzie łączenia kosz jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz te spowodowane czynnikami atmosferycznymi.Wygodny uchwyt pozwala przenosić go w dowolne miejsce. Kosz może znajdować się zarówno w domu, jaki i w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienka, balkon czy ogród. W przypadku zabrudzeń jest łatwy w oczyszczeniu, gdyż posiada gładką powierzchnię, którą wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką w celu usunięcia zabrudzeń.  

Kosz użytkowy 40 l kremowy

 

Wartym uwagi produktem jest donica, która jest wykonana z wysokiej jakości blachy malowanej proszkowo. Donica może znajdować się zarówno w domu, jaki i w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienka, balkon czy ogród. W przypadku zabrudzeń jest łatwa w oczyszczeniu.

Pojemnik na kwiaty z podstawką kremowy

 

Produkowana przez nas konewka wyposażona jest w ergonomiczny uchwyt oraz długą wylewkę. Dzięki specjalnej metodzie łączenia konewka jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz te spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Konewka wyposażona jest w zdejmowane sitko. 

Konewka 5 l ocynk z sitkiem