Kochamy Dzieci. Stabilne i praktyczne Mebelki - POLSKI PRODUKT

12-02-2021

Jak urządzić pokój dziecięcy?

Pokój dziecięcy powinien być urządzany w sposób przemyślany. Jest to nie tylko pomieszczenie, w którym mały człowiek bawi się i śpi, lecz również miejsce, w którym nabywa nowych umiejętności czy spotyka się z rówieśnikami. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas jego urządzania.

Jakich elementów nie może zabraknąć?

W pokoju dziecięcym niezbędne są meble, takie jak: łóżko, szafa i półki na zabawki. W zależności od wieku dziecka, potrzebne będzie również biurko lub mały stolik z krzesłami. W naszym sklepie oferujemy gotowe zestawy składające się z poszczególnych elementów lub możecie skompletować je sami.

Szukając odpowiedniego stolika, warto zainteresować się dostępnym w naszej ofercie Zestawem drewnianych mebli dziecięcych. Jest to polski produkt wysokiej jakości, który doskonale wkomponuje się w każdy pokój dziecięcy. Mebelki estetycznie wyglądają oraz wykonane są z wysokiej klasy lakierowanego drewna. Z pewnością umili niejedną zabawę stolikową, a dzięki stabilności i trwałości może posłużyć przed długie lata. Otwierana ławeczka może nie tylko posłużyć jako siedzisko, lecz także jako miejsce do przechowywania zabawek. Zestaw możemy poszerzyć o inne elementy, które również znajdziecie w naszej ofercie.

 

Mebelki do wyposażenia pokoju. Wykonane z klejonki bukowej, pokryte lakierem bezbarwnym. Idealnie nadają się do zabawy.

Wymiary stolika:                                   Wymiary krzesełka: 

Dł- 56 cm                                              Dł - 27 cm

Szer - 52 cm                                          Szer - 27 cm

Wys - 48 cm                                          Wys siedziska- 27 cm

                                                            Wysokość z oparciem - 55 cm

 

https://asprod.pl/zestaw-mebli-dzieciecych-stol-krzeselka.html