O nas

Witamy na stronie firmy ASPROD ze Strzyżowa - producenta pojemników oraz wyrobów ocynkowanych znanego zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Wieloletnie doświadczenie w branży, które na bieżąco rozwijamy, pozwala nam spełniać najbardziej wygórowane potrzeby Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a w niej m.in.: pojemniki i wyroby ocynkowane, w tym wiadra i konewki, a także funkcjonalne meble szkolne, ogrodowe oraz wiele innych elementów. Bogaty asortyment produktów oraz ich wysoka jakość od lat cieszą się sporym zainteresowaniem szerokiego grona Klientów. Jako producent oferujemy pojemniki ocynkowane i inne wyroby wykonane z wysokiej jakości stali odpornej na zniekształcenia oraz korozję, co wpływa na ich długoletnie użytkowanie. Do Państwa dyspozycji oddajemy starannie wyprodukowane wyroby ocynkowane w różnych rozmiarach i w bogatej palecie kolorów. Przykładamy uwagę nie tylko co do jakości, ale również do konkurencyjnych cen naszych produktów. Cały asortyment dostępny jest w niskich cenach, które sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji.

Producent pojemników i wyrobów ocynkowanych

Firma ASPROD to bezpośredni producent pojemników i wyrobów ocynkowanych. Naszą kadrę tworzy grupa wyszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy dbają o najmniejsze detale w trakcie wytwarzania wyrobów. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, który umożliwia nam tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Łącząc kompetencje z profesjonalizmem, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość. Jako producent pojemników i innych wyrobów dbamy o to, aby w naszym asortymencie nigdy niczego nie zabrakło. Zachęcamy do skontaktowania się z nami przy pomocy formularza kontaktowego lub telefonicznie w celu dokonania zamówienia produktów. Aby uzyskać szczegółową ofertę obejmującą wyroby ocynkowane, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zawsze służymy radą i pomocą przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Mieszkańców lokalnych zapraszamy do naszej siedziby Ul. 1-maja 3, Strzyżów.